fbpx

Przedsiębiorstwo

Historia firmy

Fabryka w Guttenbergerhammer już od 1799 jest w posiadaniu rodziny Krumpholz. Kuźnia została założona już dużo wcześniej i od wieków znana była w całej okolicy. Po przejęciu przez rodzinę Krumpholz w 1799 roku kuźnia została przekształcona w zakład produkujący narzędzia. Tradycja produkcji narzędzi jest zachowana i pielęgnowana do dnia dzisiejszego, jednocześnie stale wzbogacany jest asortyment produkcji.

Narzędzia Krumpholz – jakość z tradycji

Firma Krumpholz Werkzeuge wytwarza narzędzia dla leśnictwa, ogrodnictwa i budownictwa już od ponad 200 lat. Produkowane w Bawarii narzędzia znajdują uznanie nie tylko w Niemczech ale również w pozostałych państwach Europy i w Stanach Zjednoczonych.

Jakość i tradycja zostały ostatnio uznane i docenione bardzo prestiżowym wyróżnieniem: Marka Krumpholz została zaliczona do elitarnego grona „Marek Stuleci” (Marken des Jahrhunderts). To królewska klasa, do której należą najlepsze i najstarsze marki w Europie. Firma Krumpholz to jedyny producent narzędzi, który uzyskał miano „Marki Stuleci” i może się posługiwać pieczęcią gwarantującą niemiecki standard jakości.

Targi

Staramy się na bieżąco prezentować Państwu nasze produkty uczęszczając na wiele imprez branżowych.
Nasze stoisko można było znaleźć m.in na targach Eko-Las, Opolagra, Las Expo, Expo Hunting oraz Miedzynarodowych Mistrzostwach Drwali w Wiśle.
W planach znajduje się kilka imprez targowych, które chcielibyśmy odwiedzić, a o szczegółach będziemy informować Państwa poprzez stronę internetowa jak również przez nasz profil na Facebook’u.

Opinie i recenzje

Marka Krumpholz przez ponad 200 lat swojego istnienia wypracowałasobie renomę firmy z tradycjami i stawiającej na pierwszym miejscu jakość.
Jednak najlepszą recenzję wystawiają nam nasi klienci, którzy z zadowoleniem wracają po kolejne produkty.

Skontaktuj się z nami

Działamy na obszarze całego kraju i poszukujemy nowych partnerów handlowych. Zapraszamy do współpracy m.in. sklepy nadzędziowe, Husqvarny, Stihla, centrale ogrodnicze.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.